Portal Update Music

LANETLİ KIZIN EVİNDE BİR GECE! - Paranormal Olaylar

LANETLİ KIZIN EVİNDE BİR GECE! - Paranormal Olaylar #1
LANETLİ KIZIN EVİNDE BİR GECE! - Paranormal Olaylar #2 LANETLİ KIZIN EVİNDE BİR GECE! - Paranormal Olaylar #2 LANETLİ KIZIN EVİNDE BİR GECE! - Paranormal Olaylar #4

Download LANETLİ KIZIN EVİNDE BİR GECE! - Paranormal Olaylar

DİKKAT! Videoyu izlemeye başlamadan önce burayı sonuna kadar okursanız, olayları daha iyi anlar ve çözersiniz.Küçük bir kızın hastalıklı doğması, kendi ailesinin katledilmesine yol açması ve sonrasında yaşanan sıra dışı olaylar.Olayların bazıları açıklanabilirken bazıları açıklanamayacak düzeyde.Videoyu sonuna kadar izleyin, göremediğimiz veya duyamadığımız detaylara dikkat ederek bizlere bildirin. OLAYLARI ÇÖZMEMİZE YARDIMCI OLUN.
Bu video 100.000 Beğeni alırsa, bir sonraki videoda UKRAYNA - ÇERNOBİL'de bir gece geçireceğiz.

1960 yılları civarında geçen olayda Z.A isimli küçük kız çocuğunun tuhaf davranışları ve bu durumun kendi ailesini etkilemesi.Kasabada ormana giden bazı ormancılar kaybolur veya ölür.Bir zaman, köylülerden birisi ölen bir ormancının başında küçük kızı görür.Bunun üzerine köylü halk bu aileden şüphelenir ve onları lanetler, köyden gitmelerini sağlar.Kız tuhaf hareketler yaptığı ve hayvanlara zarar verdiği için, babası tarafından sürekli şiddete maruz kalır ve cezalandırılır.Annesiyle oyun oynarken, yanlışlıkla annesini öldürür, bunun üzerine babası intihar eder.Ormanın ortasında, ıssız bir evde tek başına yaşamaya başlar küçük kız.Hayvan yiyerek hayatta kalır.Ağaçta oyun oynarken, yanlışlıkla bir ormancının ölümüne neden olur...Sonralarında, etrafta ormancı kalmaz.Bütün bu olayları bir çoban biliyordur ama deli olduğunu düşünen halk ona inanmaz.Küçük kızı son görende çoban olmuştur.Bu olaylardan sonra eve 2 aile taşınır fakat esrarengiz bir şekilde aile bireyleri ağır hastalığa yakalanarak ölmüştür.
Günümüzde ise o eve olay ile ilgili film çekmeye giden bir ekibin başına tuhaf olaylar gelmiş.Set ekibinden birisi, tatilde olmasına rağmen sette defalarca görürmüş, evin kapıları kendiliğinden kilitlenmiş, evin içerisinden koşma sesleri gelmiş.Yol çalışmaları evin olduğu ormandan geçecekmiş ama kamyoncular, oraya yaklaştıklarında kamyonların arızalandığını söylüyor.Set ekibine teşekkür ederiz ayrıca bütün bu VAKA'yı bize anlattıkları ve olayı araştırdıkları için.Bu video 100.000 Beğeni alırsa, bir sonraki videoda UKRAYNA - ÇERNOBİL'de bir gece geçireceğiz.

HEDEF 1 MİLYON ABONE http://bit.ly/NGejZa

Videoyu başından sonuna kadar izleyerek çözemediğimiz olayları çözün ve yorumlarda belirtin.Biz kayıt altına aldığımız ve farkına vardığımız şeyleri videoda belirttik.Fakat kaçırdığımız bir çok olayın olduğuna eminiz, işte burada sizler devreye gidiyorsunuz. Olayları çözümlememizde bizlere yardımcı olun.

"Bu videoda Arifhan yok, okul işlerini halletmek üzere memleketine döndü.Bir sonrakinde beraber çekeceğiz tekrar!"

Bunları da izlemeyi unutmayın;

Saklambaç Fragman; https://www.youtube.com/watch?v=J5YzBWlLLDI

BÜYÜCÜ ÇİFT VAKASIı; https://www.youtube.com/watch?v=odGN9...

KANDİLLİ MALİKANESİNDE BİR GECE; https://www.youtube.com/watch?v=UQ_tpIsTgPo

MAHZENDE İNSAN KEMİĞİ BULDUK; https://www.youtube.com/watch?v=Ybecv...

Ayrıca hiç bir sponsorum olmadığı için sizden yardım istiyorum maalesef... Videoyu beğenerek ve yorum yaparak destek olabilirsiniz.Bana ulaşabileceğiniz adresler şu şekilde:

Daha fazlası için lütfen beğenmeyi unutmayın❤

BANA ULAŞABİLECEĞİNİZ YERLER:

Can INSTAGRAM: https://www.instagram.com/canxyavuzx/

Arifhan; https://www.instagram.com/arifhanx/

Twitter: https://twitter.com/canxyavuzx

SNAPCHAT: novaoverlord

FACEBOOK: https://www.facebook.com/ProspektNova/

Merhaba, videoları sizlere en iyi ve en kaliteli şekilde iletmek için çaba sarf ediyoruz.Video çekimleri sırasında oldukça zorlanıyoruz ve zaman harcıyoruz.Daha kaliteli videolar çekmemiz ve bizlere destek olmak için videoyu "beğenmeyi" unutmayın.

Download Here:

FAST DOWNLOAD DOWNLOAD SERVER 2

Disclaimer:

This content may be protected by copyright law or other laws regarding intellectual property of the United States or other countries.
Downloading LANETLİ KIZIN EVİNDE BİR GECE! - Paranormal Olaylar mp3 on this site is just for review purpose. If you love the song, please support the artists by buying the original CD/Cassette or buying the song from iTunes.

Watch video on Youtube: LANETLİ KIZIN EVİNDE BİR GECE! - Paranormal Olaylar
Search another results: LANETLİ KIZIN EVİNDE BİR GECE! - Paranormal Olaylar


Tags: nova prospekt, can yavuz, gerilim, vaka, olay, bir gece, bir gece geçirme, bir gün, bir gün geçirme, cin, cinler, büyü, kara, ıssız, peri, perili, gözlerine inanamadı, kamera