Unlimited Multimedia Downloads

13 Reasons Why - Yeni Sezona Hazır Mısınız?

13 Reasons Why - Yeni Sezona Hazır Mısınız? #1
13 Reasons Why - Yeni Sezona Hazır Mısınız? #2 13 Reasons Why - Yeni Sezona Hazır Mısınız? #2 13 Reasons Why - Yeni Sezona Hazır Mısınız? #4

Download 13 Reasons Why - Yeni Sezona Hazır Mısınız?

13 Reasons Why / Ölmek İçin 13 Sebep - 2.Sezon
Ölmek İçin 13 Sebep 2.Sezon Ne Zaman?
Netflix'in 2.sezon onayı vermesiyle 13 Reasons Why hayranları sevinç yaşadı. Peki 2.sezon ne zaman gelecek? Dizi ekibi çekimlere en erken önümüzdeki sene başlanacağını söyledi. Dizinin yeni sezonunun 2018'den önce gelmesi mümkün değil gibi görünüyor.

Pekala 2.sezonda neler görebiliriz? Bildiğiniz gibi ilk sezon ucu açık bir şekilde bitmişti. Cevaplanmayan bir çok soru var. Bunlardan bazılarına göz atalım.

1) BRYCE'NİN YÜZLEŞMESİ
Bryce karakteri şüphesiz dizide en sevmediğimiz karakterlerden. Ancak sezon finalinde herhangi bir yüzleşme yaşamadı. Aksine Clay'ı dövdü ve ısrarla tecavüz ettiğini onayladı. Bryce'nin yavaş yavaş pişmanlığını, hayatının berbata dönüşmesini izlememiz mümkün gibi.

2) BRİAN YORKEY'İN AÇIKLAMASI
Dizinin sorumlularından Brian Yorkey'in yaptığı açıklama 2.sezon hakkında epey fikir sahibi olmamıza neden oldu. Yaptığı açıklama aynen şöyle: "Jessica'nın hikayesinin bittiği düşünüldüğünde, korkuya kapılıyorum. Çünkü Jessica'nın tecavüz psikolojisinden yeni çıkmaya başladığı bir durum var. Ayrıca adalete hala teslim olmamış bir tecavüzcümüz var. Hikayeyi burada bitirmek üzücü olurdu." Brian Yorkey bu açıklamasıyla 2.sezonun başlıca 2 konusunu açıklamış oldu.

3) ALEX ÖLDÜ MÜ?
Sezon finalinde aniden Alex'in vurulduğunu ve yoğun bakımda olduğunu öğrendik. Alex'i 2.sezonda görme şansımız hala var. Eğer Alex intiharı düşündüyse, 2.sezonda kısa flashbacklerle Alex'in nasıl bu duruma geldiğini görebiliriz.

4) YENİ KASETLER OLABİLİR Mİ?
Bu da en çok konuşulanlardan ancak böyle bir şeyin olması dizinin gerçekçiliğini oldukça düşürebilir. Birden bire yastığın altından çıkan yeni kasetler diziden soğumamızdan başka bir şeye sebep olmayacaktır.

5) İNTİHAR MESELESİ
Dizi özellikle ilk sezon boyunca intiharın sebeplerini anlattığı, bir nevi intihar etmeyi meşrulaştırdığı için çeşitli ülkelerde eleştirildi. Gençlerin psikolojisini bozabilecek epey sahne bulunduran dizi belki de 2.sezonda yeni bir şeyler deneyebilir. Dedikodulara göre yeni sezonda, gençlerin aileleriyle nasıl daha iyi iletişim kurması gerektiğini göreceğiz.

6) HANNAH OLACAK MI?
İntihar etmiş bir kızı diriltemeyeceklerine göre Hannah olmayacak. Ancak dizi ekibi bu kadar kısa sürede parlamış olan Katherine Langford'u kaybetmek istemiyor olabilir. Belki kısa flashbackler ile Hannah'ı tekrar görebiliriz. Ancak olacak olan büyük ihtimal Hannah'ın hayali. Hannah'ın ölümüne sebep olan karakterlerin, çökmüş psikolojileriyle zaman zaman Hannah'ın hayalini görebilirler.

7) ALTERNATİF SENARYO
İlk sezon boyunca izlediklerimiz hiç olmasaydı? Hannah gerçekten intihar etmeyi düşünseydi fakat bu intihar kararından bir şekilde sıyrılıp hayatına devam edebilseydi ne olurdu? Böyle bir alternatif hikaye izlememiz de ihtimaller arasında.

İzlediğiniz için teşekkürler. 2.sezonda görüşmek üzere.

Download Here:

FAST DOWNLOAD DOWNLOAD SERVER 2

Disclaimer:

This content may be protected by copyright law or other laws regarding intellectual property of the United States or other countries.
Downloading 13 Reasons Why - Yeni Sezona Hazır Mısınız? mp3 on this site is just for review purpose. If you love the song, please support the artists by buying the original CD/Cassette or buying the song from iTunes.

Watch video on Youtube: 13 Reasons Why - Yeni Sezona Hazır Mısınız?
Search another results: 13 Reasons Why - Yeni Sezona Hazır Mısınız?


Tags: selena gomez, 13 reasons why, hannah baker, ölmek için 13 sebep, clay jensen, 13 reasons why 2.sezon izle, netflix, kylie jenner, katherina langford, dylan minnette